A+ 100%A-

מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה
תים קאד - מומחי התיב"מ   

לתמיכה, שירות ועזרה

מלאו פרטים עכשיו ונחזור אליכם

סקירה - Fusion 360

Fusion 360- הפלטפורמה המשולבת שמגדירה מחדש את עולם פיתוח המוצר

Fusion 360 משלבת עיצוב תעשייתי, תכן מכאני, אנליזות, עיבוד שבבי ו- 3DP בפלטפורמה משולבת אחת

1. כלי מקיף לפיתוח מוצרים
החל מהקונספט ועד לייצור, Autodesk® Fusion 360™ הוא כלי מקיף לעיצוב מוצרים. תחילה, צרו את קונספט העיצובי הטוב ביותר. לאחר מכן, עברו לפיתוח מכאני  על ידי שילוב  עם הקונספט העיצובי. לבסוף, הכינו את התכן לייצור על ידי שימוש בכלי CAM או באמצעות כלי ההדפסה בתלת ממד לייצור תוסף. הכל מפלטפורמה אחודה

2. חיבור בין העיצוב והנדסה
סיימו את הנתק בין מחלקת העצוב ומחלקת הפיתוח המכאני. קבלו יותר מנתוני העיצוב על ידי יצירת פני שטח מורכבים שניתנים לעיבוד שבבי בפועל וניתנים לשימוש במורד הזרם בתהליכי ההנדסה והייצור.

3. סביבת מידול גמישה
בחרו איך אתם מתכננים, Fusion 360 כולל אפשרות של עריכה ישירה,  ובזמן אמת וכן תכונה המבוססת של מידול פרמטרי כדי שתוכלו להחליט איזו סביבה מתאימה בשלב זה של תהליך עיצוב המוצר. Fusion 360 כולל: מידול סוליד פרמטרי, מידול T-Splines, בניית משטחים NURBS, מידול משטחים מעוגלים Bezier, מידול CSG צורות בסיסיות.

4. תרגום, יבוא ויצוא של קבצים
יבאו ויצאו קבצי עיצוב עם סט מקיף של מתרגמי נתונים ל-CAD. Fusion 360 תומך בתרגום של למעלה מ-50 סוגי קבצים שונים, כולל: OBJ, DXF,.DWG, SLDPRT וכו'. קחו נתונים מחבילה CAD הנוכחית שלכם והשתמשו ב-Fusion 360. שינויים שנעשו ביישום המקורי יוצגו באופן אוטומטי ב-Fusion 360.

5. Generative Design
צרו במהירות חלופות ,תכנון  בעלות ביצועים גבוהים - על רבות מהן לא הייתם חושבים בעצמכם לעולם - מרעיון יחיד. עם generative Design,  אין פתרון יחיד אלא פוטנציאל של עשרות פתרונות מצוינים. בחרו את התכנון המתאים ביותר לצרכיכם. נתחו את התכנון שלך בתנאים שונים באמצעות חומרים, עומסים ואילוצים שונים. כמו כן ניתן לבצע בדיקות תרמיות, בדיקות קריסה ובדיקות לא ליניאריות.

6. ניהול מידע הנדסי
Fusion 360 מטפל בניהול הנתונים ובקרת גרסאות כדי לשחרר אתכם מהטיפול בכך. Fusion 360 יוצר ומנהל באופן אוטומטי גרסאות המאפשרות לבדוק או לחזור למצב קודם בקלות. מצאו בקלות רכיבים מוטמעים בתכנונים מורכבים ופשטו את השימוש החוזר בתכנונים עם מנוע החיפוש המשולב. כל זאת ללא עלויות יקרות של הטמעה ותחזוקה.

7. שיתוף פעולה הוא נושא מרכזי
עבדו לבד או עם אחרים עם פאנל פרויקט מרכזי יחיד. נהלו בקרה למי יש גישה להציג פרויקטים, להגיב עליהם ולערוך אותם. בצעו ביקורות תכנון במהירות עם היכולת להציג נתוני הפרויקט באמצעות דפדפן אינטרנט, דבר המאפשר לאנשים המשתפים פעולה לבדוק את התכנון  בזמן אמת גם אם אין להם Fusion 360. גשו לפרויקטים מכל  מהמכשיר הנייד כדי להציג תכנונים  לבדוק אותם עם הצוות ולהוסיף הערות.

8. יצור והדפסה תלת ממדית 
CAM משולב עם 2.5 ,3 ו,5  צירים. קרנל HSM מוכח טכנולוגית כלול כדי ליצור עיבודים במהירות, להפחית בלאי של המכונה וליצור חלקים באיכות גבוהה. בנוסף קיים מודול מובנה עם כלים ייעודים להדפסה תלת ממדית מאפשר ליצור חתכים, לבנות תומכות וליצור עיבודים למגוון רחב של מדפסות תלת ממד כולל מתכות.

9. עובד עם החומרה הקיימת שלך
התקינו את Fusion 360 במחשבים או מכשירים רבים ככל שתרצו. Fusion 360 נכתב עבור Mac ו-PC במקור, ובכך מאפשר את השימוש במערכת ההפעלה והמחשבים המועדפים עליכם או בשניהם ללא עלות נוספת.

10. יצירת הוראות הרכבה והדמיה בתלת ממד-Rendering 
שתף את קונספט התכנון לאנשים בתוך החברה, או העבר ללקוחות תמונות פוטוראליסטיות ישירות מהמודל. Fusion360 מספק את האפשרות לרנדר את התמונה על גבי הענן ובכך לחסוך במשאבי המחשב. החישוב בענן מספק יתרון נוסף כך שתוצאות הרנדור ניתנות לצפייה על ידי משתתפים נוספים בפרויקט. אפשרויות הרנדור רחבות מאוד וכוללות סביבות תאורה שונות, מגוון רחב של חומרים ושליטה על הרזולוציה של התמונה ואיכות.

 

המאמר עזר לך?
nan%
סימנו שמהמאמר עזר להם