A+ 100%A-

מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה
הירשמו לדיוור הטיפים החודשי
ותיהנו ממידע ראשון על תוספות ושיפורים, המומחים של תים קאד - הנציגה הרשמית של Autodesk ישראל

כל הדרכים מובילות ל-BIM

רביעי, 25 דצמבר 2019
39

העבודה במתודולוגית  BIM היא כבר מזמן עובדה מוכחת בפרויקטים מובילים בישראל.

על אף זאת, משרדים רבים מהססים האם ומתי להיכנס לתהליך ההטמעה של BIM במשרדם, מתוך חשש הנובע מחוסר ידע וחוסר הבנה מספקת בכל הנוגע למשאבים הדרושים לכך.

מתוך ההיכרות העמוקה שלנו הן עם מתודולוגית BIM, כמייסדי הפורום הישראלי Forum BIM Israel והן עם הטכנולוגיה כנציגים הרשמיים של Autodesk בישראל בשילוב עם מומחיות מקצועית הנעוצה בעשרות שנות ניסיון ועשרות פרויקטים מוצלחים בישראל, יצרנו במיוחד עבור הקהל הישראלי שיטה סדורה להטמעה וחבילות הטמעה מקצועיות המתאימות במדויק לצרכי הארגון ולמידותיו.

 

מתקדמים ל- BIM בחמישה צעדים

הניסיון הרחב שלנו בהטמעת BIM בשטח, האחריות המקיפה כלפי הלקוחות והליווי הצמוד תוך הבנת עמוקה של הצרכים, היכולות והפערים הביאה אותנו לכדי פיתוח מתודולוגיה סדורה המורכבת מחמישה שלבים המספקים מענה הוליסטי לכל היבטי ההטמעה.

בתים קאד, מקבוצת מלם תים, מייסדת פורום BIM ישראל, מתמחה בשירותי ייעוץ, אפיון והטמעה לעבודה במתודולוגית BIM הבנו את הצורך של הלקוחות בחבילות מעבר ל- BIM בהתאם למתודולוגיה הסדורה של החטיבה הכוללת:

ייעוץ ואיפיון:

 המומחים שלנו יגיעו אליכם, ילמדו את הצרכים ויספקו לכם תכנית עבודה בהתאמה אישית המבוססת על בחינת המצב הקיים והגדרות היעדים והמטרות שלכם.

הדרכה:

הדרכת Essential מגוונת והדרגתית הכוללת קורס בסיסי, הדרכות פרטיות עפ"י הצורך, הכשרת BIM MANAGER למשרדי תכנון והכשרת BIM MANAGEMENT למנהלי פרויקטים במתודולוגית BIM.

הטמעה וליווי הפרויקט:

 המומחים שלנו מחויבים להצלחה שלכם ומלווים אתכם לכל אורך הפרויקט ויספקו לכם מענה לכל צורך במקצועיות ואחריות בזמן אמת תוך שילוב הכשרות, הטמעת תהליכי עבודה, שימוש בפיצ'רים מתקדמים וטכנולוגיות נוספות ובניית טמפלייט משרדי.

שילוב חבילת האפליקציות מותאמות וגם  TEKEN+ :

TEKEN+  חבילת האפליקציות המלאה לאוטומציה והתאמה לתקנים בישראל בסביבת CAD ו- BIM למשתמשי AutoCAD ו- Revit בישראל שתעשה לכם את החיים קלים יותר ותחסוך לכם זמן יקר עם מגוון פעולות בלחיצת כפתור ישירות מהתוכנה. הצורך בפיתוח ייעודי לפי צורך של כל אחד ואחד הולך וגדל לכך יש לנו את מומחי הפיתוח שלנו בסביבת BIM  כדי לספק פתרון בהתאמה אישית.

תחזוקה ותמיכה שוטפת:

אנחנו איתכם לכל אורך הדרך, מלווים ומסייעים למען המטרה המשותפת להטמעה מוצלחת בעלת ערך עסקי. אנו מספקים במסגרת התחזוקה ביקור מומחה BIM באתר הלקוח בהתאם לצרכים שיוגדרו. מניסיוננו קיימת חשיבות רבה לתחזוקה התורמת לבחינת המצב, ריענון וייעול העבודה וכמובן למידה על חידושים ויכולות טכנולוגיות שיתרמנו לכם לעבוד BIM אפילו טוב יותר. (ביקור תחזוקה מומלץ לפחות אחת לחודשיים לאחר הטמעה).

 

המומחים של פורום BIM ישראל אתכם לכל אורך הדרך

הרפרטואר הטכני והעסקי של תים קאד יחד עם חוזקות AUTODESK והידע המוביל בעולם מבטיחים לכם את כל הכלים לניהול במתודולוגיית BIM: תיעוד איכותי על מודל מתואם, ניהול אוטומטי של שינויים בתכנון, יצירה אוטומטית של לו"ז, יצוא לכתב כמויות, אימות ובקרת מפרטים, בחינת אומדני תכנון ועלות, מעקב תהליכי ועוד. הפתרונות אותם מציעה AUTODESK מאפשרים מעבר פשוט וקל בתמחור גמיש המותאם לצרכיך העסקיים.

פנו אלינו וקבלו הצעה אטרקטיבית לחבילה בהתאמה אישית או בחרו חבילה מתאימה ומקיפה.

מכאן כבר תעלו על דרך המלך לעולמות ה- BIM.

למידע נוסף על החבילות - לחצו כאן https://bim.lptm.co.il/

 

כנס BIM בניחוח בינלאומי

פורום BIM ISRAEL מתכנס זו הפעם ה- 9 ב- 15.01.2020 בסינמה סיטי בגלילות בין השעות 08:30-13:15. הכנס יתמקד באתגרים ותובנות של בעלי ניסיון במימוש המתדולוגיה.

בכנס תוכלו להנות מהרצאה מיוחדת של לארס סטארופ מנהל BIM בחברת התשתיות הבינלאומית DB E&C שיחלוק איתנו מניסיון החברה בפרויקטים ברחבי העולם בחמשת השנים האחרונות.

אל תחמיצו! בואו ללמוד איך עושים את זה בעולם ואיך קולגות בתחומים שונים בענף הבניה התמודדו עם הטמעה ויישום BIM ואיך בעקבות הניסיון והתובנות שלהם תוכלו גם אתם להתניע הטמעת BIM בביטחון רב יותר ובקלות רבה יותר.

ניפגש? להרשמה לחצו כאן "מפגש פורום- הניסיון שלך ההצלחה של כולנו"

בברכת שנת 2020 מאושרת מוצלחת ופורייה!

מעוניינים לדעת עוד ? צרו עמי קשר ואשמח להרחיב.

hemym@team.co.il    או בטלפון: 050-5495005

חמי מילר

מנהל טכנולוגיות ושירותי מומחה

המאמר עזר לך?
nan%
סימנו שמהמאמר עזר להם