Skip to main

איחוד מנצח! החיבור שמעצים את יכולות התכנון

חמי מילר | CTO, Professional Services Manager and BIM Advisor


אני שמח לבשר שכבר עם תחילת שנת 2021 חברת אוטודסק לא מפסיקה להפתיע והפעם מספקת יותר יכולות תכנון ועיצוב, יחד עם היצור וזאת בעזרת הוספת הכלים של תוכנת Netfabb למשפחת המוצרים של Fusion 360.

כל לקוחות Netfabb הנמצאים במנוי פעיל ימשיכו לקבל גישה לתוכנה אך כעת יקבלו גם את היתרון הנוסף של Fusion 360 וכל יכולותיה התומכות בתכנון, עיצוב ,ייצור, תיעוד ועוד. עבור משתמשי Netfabb ההיצע החדש הזה יספק הרחבה של יכולות ה- Additive Build  ו- Additive simulation של Fusion 360 ללא עלות נוספת.

בנוסף משתמשי Netfabb יקבלו גישה ל- Fusion 360 Team ו- HSMWorks.

בהסתמך על ההיצע המאוחד של Fusion 360 עם PowerMill עליו חברת Autodesk הכריזה עוד באוגוסט בשנה שעברה, השינוי הזה יספק למנויי Netfabb מגוון רחב יותר של פונקציונליות באותו מחיר שהם משלמים היום. כל משתמשי Netfabb יקבלו את Fusion 360 הכלול במנויים שלהם. מנוי Netfabb Premium ו- Ultimate יקבלו גם את הרחבת Build Additive להקמת עבודות לייצור תוספי מתכת. מנוי ה Ultimate יקבלו אוטומטית את הרחבת ה- Additive Simulation (מיד עם זמינות הפתרון המסחרי ראו בהמשך).

ציר הסקטבורד תוכנן  בעזרת Generative Design עם הכנה להדפסה בעזרת Fusion 360   לסקטבורד מתוצרת Braille שינוי זה ממשיך את מחויבותה של חברת Autodesk  להגנה עתידית על תהליכי התכנון העיצוב והייצור של לקוחותיה. המטרה היא להעצים את משתמשי Netfabb לעבוד בדרכים חדשות ויעילות יותר ולהשיג יתרון תחרותי שהוא קריטי בימינו.

הרחבות עבור – Fusion 360 מביאות יכולות חדשות ועשירות למשתמשים בתכנון עיצוב וייצור. לדוגמא, פונקציונליות היתוך בעזרת אבקת מתכת באמצעות הרחבה התוסף Additive Build ,

כמו גם אוריינטציה חכמה ויצירת מבני תמיכה. ובקרוב הרחבה נוספת של תוסף סימולציה, שתאפשר למשתמשים לבצע מחקרי הדמיה של ההדפסים שלהם בכדי לסייע בזיהוי בעיות לפני הפקת הדפס.

פרטים נוספים על הרחבות הקרובות שפורסמו לאחרונה באוניברסיטת אוטודסק עבור – Fusion 360 זמינים בלחיצה כאן

שיתוף פעולה בין מעצבים, מתכננים, מהנדסים ויצרנים הוא חזון ותיק של חברת  Autodesk. מה שגורם לחברה לשפר כל הזמן  תהליכי עבודה בעזרת חיבוריות ומרכוז המידע , ביצוע אוטומציה בתהליכים והיכולת להתקשר עם רשתות אספקה. Fusion 360 היא פלטפורמת תכנון וייצור אחת המשתמשת במודל נתונים יחיד כדי להסיר עיכובים בזמן המרת קבצים מפורמט אחד לשני, אובדן מידע במעבר בין פלטפורמות ועיבוד חוזר.

ציר סקייטבורד המיוצר עם DMLS titanium, תמונה באדיבות טרוי יאנג (Troy Young).

"אנו רואים ב additive manufacturing כאחת הטכנולוגיות המהפכניות ביותר בתעשייה, המציעה יתרונות רבים הכוללים קיצור זמינים ב  time to market  עם מוצרים קלים יותר עם הפחתת פסולת ", אמר סואלפ אוזל, מנהל מוצר בכיר באוטודסק  לטכנולוגיות additive ב- Fusion 360 . "אנו מחפשים להסיר את כל המכשולים המאטים את תהליכי התכנון ,עיצוב והייצור, מה שהופך אותו לזרימת עבודה חלקה אחת בתוך מערכת כלים אחת. שינוי זה יספק למשתמשי אוטודסק את סט הכלים הנכון הדרוש להם כדי לפתח ולייצר מוצרים חדשניים. "

תמונה באדיבות טרוי יאנג.

ציר סקייטבורד בהדפסה תלת מימד,שנוצר באופן גנריטיבי, בשימוש על ידי סקייטבורד ברייל.

מעוניינים לדעת עוד על Netfabb? מעוניין בפיוז'ן 360?

צרו עמי קשר ואשמח להרחיב במייל [email protected] או בטלפון: 050-5495005

בברכה

חמי מילר
מנהל טכנולוגיות שירותי מומחה ויועץ BIM

דילוג לתוכן