Skip to main

חמי מילר | CTO, Professional Services Manager and BIM Advisor


זהו תם עידן שעליו "גדלתי" וחונכתי שהתחיל אי שם בסוף שונות ה 80 עם תוכנת AutoCAD 2.5 כתוכנה הניתנת לרכישה והשימוש בה הוא שלי ולתמיד. 
עכשיו אנו נכנסנו לעידן חדש, עידן בו השימוש בתוכנה הינו לפי זמן: רבעוני, שנתי, דו שנתי ואפילו תלת שנתי, בדיוק לפי הצורך אותו אנו צריכים. עידן בו כל הזמן נוכל להיות מעודכנים עם הטכנולגיה העדכנית ביותר כל עוד צריך אותה. עידן בו אוטודסק מאפשרת לנו להתקדם טכנולוגית ומובילה שינוי שרק יעזור לנו להתפתח ולהתקדם כבר עכשיו החל מה 01.08.2016 אוטודסק מפתיעה שוב ומציגה את:

"Autodesk Industry Collections"

חבילת פתרונות אשר מאפשרת לאוטודסק לספק ללקוחותיה תועלות של ערך מוסף, גמישות ופשטות בנגישות לתוכנות אשר היא מציעה ללקוחותיה.

ערך מוסף בעזרת מגוון רחב של תוכנות החיונית עבורינו לביצוע האתגרים התכנונים העומדים בדרכינו וכל זאת בנקודת מחיר תחרותי ביותר.
 יותר גמישות עם שימוש כמשתמש יחיד או מרובה משתמשים וטווח שימוש המתאים לצרכים העיסקיים שלנו.
 גמישות ופשוטות עם אוסף תוכנה אחד לכל תעשייה עם מגוון רחב של טכנולוגיה שאנו צריכים לעומת שכבות מרובות של  חבילות התוכנה כפי שהכרנו. 

 

לתחומי התכנון באדריכלות ותשתיות אוסף התוכנות של:

 

מקבל את אוסף התוכנות הבא:

AutoCAD Civil 3D
AutoCAD
AutoCAD 360 Pro
AutoCAD Architecture
AutoCAD Electrical
AutoCAD Map 3D
AutoCAD MEP
AutoCAD P&ID
AutoCAD Plant 3D
AutoCAD Raster Design
AutoCAD Utility Design
Revit
InfraWorks 360
Navisworks Manage
FormIt 360 Pro
Insight 360
ReCap 360 Pro
Rendering in A360
Structural Analysis for Revit
Vehicle Tracking
3ds Max

 

למעשה אוסף התוכנות מאפשר לנו לקבל את הכלים הנכונים לביצוע האתגרים העומדים בפנינו, אם אנחנו מסתכלים על תחום הבניה והתשתיות בעידן של פתרונות במתודולוגית BIM תוכנות כגון Civil 3D ,Revit וכמובן גם AutoCAD כתוכנת Desktop, תוכנות כמו Infraworks 360 ו-FormIt 360 Pro כפתרון בענן, יאפשר לנו להנות ולקבל יתרונות משני העולמות, שולחן העבודה והענן, לפי הצורך ומתי שנצטרך אוסף הפתרונות יאפשר לנו לשלב יחד את זרימת העבודה שלנו, להפחית את הסיכון בעבודה חוזרת על ידי הצבת הפרוייקט במרכז. יאפשר לחבר צוותי עבודה למידע הקיים במודל (בדו ותלת מממד), ימנף וישפר את יכולות שיתוף צוות העבודה וזאת על מנת לקבל תובנות טובות יותר ולשפר את קבלת ההחלטות בפרוייקט כולו.

אימוץ מתדולגית העתיד כבר עכשיו יאפשר לעבוד בצורה חלקה על פני אלמנטים אופקיים ואנכיים של פרויקטיים שלנו ולשלב הכל יחד CAD, BIM Cloud כדי לתכנן ולעצב באופן אופטימלי כדי לשפר את יכולת המסירה של הפרויקט.

 

 

תחום המכונות גם הוא נהנה מאוסף הפתרונות שחברת Autodesk מספקת 

את אוסף התוכנות הבא:

AutoCAD 
AutoCAD Electrical 
AutoCAD Mechanical
AutoCAD Architecture
AutoCAD 360 Pro
Inventor Professional
Fusion 360
Vault Basic
Navisworks Manage
Factory Design Utilities
3ds Max
Rendering in A360
ReCap 360 Pro

אוסף תוכנות אלו מאפשר לנו לקבל פתרונות שולחן וענן כיחידה אחת כך בעצם נקבל תמורה גדולה יותר עבור ההשקעה שלנו וחיסכון משמעותי בעלויות בעת רכישת אוסף הפתרונות של Autodesk כי אם רק נשתמש בחלק מהאפשרויות המרובות הרי שכבר חסכנו בעלויות. היכולת בשימוש באוסף הפתרונות יאפשר לנו להקדים צרכים עסקיים המשתנים מדי יום עם גישה למבחר רחב של תוכנות Autodesk דבר חיוני ביותר בשימוש שלנו בתעשייה.

היכולת להפחית את עלויות התפעול (IT וההוצאה הרכש) על ידי סטנדרטיזציה על אוסף של הטכנולוגיה המספיק גמישה כדי להתאים לצרכים של מרבית המשתמשים שלנו.

 

 

למה Autodesk עושה את השינוי הזה?

מכיון  ש Autodesk industry collections יספקו חוויה טובה יותר מזו של חבילות התוכנה כפי שהכרנו עד היום. נקבל ערך רב יותר במחיר תחרותי יותר. נקבל שיפור מתמיד בעזרת גישה מיידית ליישומים ושירותי ענן חדשים כדי לעמוד על צרכים עסקיים המשתנים כל הזמן עם זרימת עבודה משופרת. בנוסף, אפליקצית יחודית על שולחן העבודה שלנו "Autodesk Desktop App" "תודיע" לנו כאשר יש עדכונים זמנים לכל אחד ממוצרי אוסף התוכנות, כך שנוכל לעדכן את התוכנות שבשימוש בלחיצת כפתור אחת.

 

מכיון שתהיה לנו גישה לשירותי ענן יותר זמינים כעת ממה שהיה לנו בעבר בחבילות, נוכל למנף את כוח המחשוב של ענן. כל אוסף התוכנות מגיע באריזה נוחה אחת וכל שעלינו לעשות זה לבחור את התוכנות המתאמות לצרכים שלנו.

בהצלחה 
חמי    

דילוג לתוכן