Skip to main

תעשיית הבניה אינה מחוברת אך כל זה עומד להשתנות

חמי מילר | CTO, Professional Services Manager and BIM Advisor


כפי שכולנו רואים, ענף הבנייה כפי שהיה לפני 50, 20 ואפילו עשר שנים, שונה מאד מזה הקיים היום. מידול המידע של המבנה (BIM), מכשירים ניידים ותוכנות המאפשרות ניהול פרויקטים שיתופי יותר הם רק חלק מן הכלים אשר שינו את פניה של התעשייה לתמיד, בכך שהם מעמידים יכולות חדשות, נתונים ותובנות ישירות לרשות הקבלנים בכל רחבי העולם.  

אף על פי כן, במרבית המקרים מסתמכים עדיין הקבלנים על שיטות עבודה אשר לא השתנו במידה משמעותית במרוצת העשורים האחרונים. לפי הנתונים של מכון קאטו, 90% מן הפרויקטים הגדולים כרוכים בחריגות תקציביות. למרות שלא ניתן להכחיש כי הטכנולוגיה ממלאת תפקיד בפתרון הבעיות העיקריות בתחום, הרי שנתונים מנותקים וצוותים מפוצלים מהווים עדיין אתגרי מפתח עבור פרויקטים, הגורמים לעיכובים, לחזרה על פעולות ולבזבוז בלתי נחוצים.  

עם זאת, האתגרים הגדולים ביותר עמם מתמודד הענף מוצאים את פתרונם הודות לגישות חדשות ולשינויים בדפוסי חשיבה. השילוב בין דרך עבודה חדשה זו לבין טכנולוגיה חדשה יסייע לחבר פרויקטים ועסקים מן ההתחלה – ויספק לכל מומחי הבנייה תוכנות מחוברות לצורך: 

שיתוף פעולה יעיל יותר והפחתת סיכונים על מנת לבצע פרויקטים מהר יותר 
להתחבר לרשת גלובלית של בנאים על מנת להרכיב את הצוותים הטובים ביותר במהירות 
לחזות ולפתור בעיות לפני שהן מתרחשות 

דרך עבודה זו חיה ובועטת כיום וכולנו ב-Autodesk Construction Solutions נרגשים להכריז על עידן חדש של בנייה מחוברת, אשר ישנה לחלוטין את הדרך בה אנו עובדים: Autodesk Construction Cloud.  

איזה מין עתיד אנו בונים? צפו בסרטון וגלו: 

 

חברות מחוברות: חברות בנייה המקדימות את זמנן 

החברות המובילות כיום מאמצות את הבנייה המחוברת על מנת לשפר כל דבר, החל מפעילותן היומיומית ועד להחלטות אסטרטגיות ארוכות טווח. לאחרונה ניתנה לנו הזדמנות לבקר במספר משרדי ואתרי בנייה כדי לראות כיצד כמה מחברות הבנייה המתקדמות ביותר משתמשות ב-Autodesk Construction Solutions כדי להפחית את הסיכונים הכרוכים בפרויקטים ובפעילות העסקית שלהן.  

צפו בסרטון שלנו והיכנסו למשרדי הבנייה, לקרונות ולאתרים של המחר – המתרחשים היום.  

אז, מה נדרש כדי לסגור את הפערים בענף הבנייה? Autodesk Construction Solutions משלבת שלושה עמודי תווך עוצמתיים לחיבור כל מחזור החיים והצוותים של הבנייה. 

 

טכנולוגיה מתקדמת 

שלושים ושמונה שנות ניסיון בעבודה עם מתכננים ובנאים לימדו את חברת Autodesk דבר או שניים. לכן הם השקיעו  בטכנולוגיית הבנייה הטובה מסוגה בעולם – שהיא פשוטה וקלה לשימוש, ועם זאת עוצמתית דיה כדי לאחד צוותי מטה, משרד ושטח, משלב התכנון ועד הבנייה וההפעלה.  

רשת בנאים 

צריך אנשים נהדרים בשביל לבנות דברים נהדרים – זו הסיבה שמשפחת השותפים והמשתמשים של Autodesk הפכה לרשת הבעלים, המתכננים והבנאים הגלובלית הגדולה ביותר בעולם. השימוש בטכנולוגיה הזו מאפשר לצוותים למצוא את האנשים הטובים ביותר, עם פחות סיכון.  

תובנות המאפשרות לחזות את העתיד 

ב-Autodesk מתבוננים כל העת לעבר העתיד. התוכנה שלהם משתמשת בבינה מלאכותית ובלמידת מכונה לניתוח מעמיק, ללא צורך ב"מחסני נתונים". Autodesk Construction Cloud מצמצמת את הסיכון כדי לשמור את הפרויקט שלכם במסגרת לוח הזמנים והתקציב, וכל זאת עם תובנות רבות יותר המאפשרות לחזות את העתיד. 
 

מוכנים לחבר את הבנייה

Autodesk Construction Cloud מחברת את כל המערכת האקולוגית של הבנייה, משלב התכן ועד לבנייה. אם אתם מוכנים לגלות כיצד הטכנולוגיה משנה את פני הענף ויכולה לסייע לעסק שלכם בכל שלבי הבנייה

מעוניינים לדעת עוד ? צרו עמי קשר ואשמח להרחיב.

[email protected]  או בטלפון: 050-5495005

חמי מילר
מנהל טכנולוגיות ושירותי מומחה

*המאמר תורגם מאנגלית

דילוג לתוכן