A+ 100%A-

מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה
הירשמו לדיוור הטיפים החודשי
ותיהנו ממידע ראשון על תוספות ושיפורים, המומחים של תים קאד - הנציגה הרשמית של Autodesk ישראל

לעבוד חכם יותר ובקלות עם AutoCAD 2021

רביעי, 22 אפריל 2020
31

 

AutoCAD בגרסה חדשה, עדכנית ומשופרת

לעבוד חכם יותר ובקלות עם AutoCAD 2021

גרסת התכנה החדשה כוללת מבחר כלים ספציפיים לתעשיות השונות, מסייעת בשיפור זרימת העבודה מכל מכשיר, משולחן העבודה דרך האתר ועד לנייד.

הגרסה החדשה כוללת תכונות חדשות וייחודית כמו drawing history ועוד.

השימוש בערכות הכלים יסייעו לך:

  • לעבוד מהר יותר עם תכונות וספריות ספציפיות לפי תחום עיסוק תוך עבודה בממשק AutoCAD המוכר.
  • ליהנות מעבודה על AutoCAD במשרד ובשטח באמצעות AutoCAD Web הפועל באינטרנט וממשק AutoCAD לנייד.
  • שרטוט ותכנון תוך שימוש בתכונות האחרונות ובאוטומציות החדשות ביותר המוצעות בעדכונים למנויים בלבד.

 

אז.. מה חדש ב- AutoCAD 2021?

היסטורית שרטוטים Drawing history- מאפשר לך לצפות בשינויים שבוצעו בשרטוט לאורך זמן. יכולת זו תסייע לך בקבלת תובנות באמצעות השוואה אוטומטית בין גרסאות קודמות, בהקשר לשרטוט הנוכחי שלך.

השוואת XRFי Xref compare- מאפשר לך להשוות בין שתי גרסאות של קובץ חיצוני (Xref)  ויישום השינויים מבלי לעזוב את השרטוט הנוכחי שלך.

 קישוריות אחסון בענן Cloud storage connectivity- מאפשר לך גישה קלה לשמירת קבצי ה- DWG בכל ספקי אחסון הענן המובילים כמו Microsoft OneDrive, Box, Dropbox וכעת Google Drive..

שיפורי AutoLISP - מאפשר לכותבי הקוד לבצע עריכה וניפוי באגים של קבצי AutoLISP עם AutoCAD באמצעות התוסף החדש לקוד Microsoft Visual Studio AutoLISP. בנוסף, תומך כעת באופן מלא בתווי Unicode.

שיפורים במדידה מהירה Quick measure- האפשרות המהירה של הפקודה MEASUREGEOM מציגה את הערכים המחושבים עבור אזורים והיקפים בשרטוט דו ממדי.

שיפורים ב- Blocks Palette- מאפשר לך להישאר מחובר לתוכן - בכל עת ובכל מקום. הכנסת בלוק ביעילות מכרטיסיית ספריות בשולחן העבודה או באפליקציית AutoCAD האינטרנטית.

שיפורים בביצועים גרפיים- שימוש ביכולות Pan, zoom, and orbit בצורה חלקה ומהירה יותר בזמן אמת עם מעבדים מרובי ליבות. התוכנה מבצעת  פעולות התחדשות באופן אוטומטי (regeneration).

Trim and Extend- פקודות Trim and Extend יעילות יותר - מצב מהיר כברירת מחדל הבוחר אוטומטית את כל האובייקטים כגבולות פוטנציאליים.

שיפורים Revcloud- מספק לך את היכולת לשנות את גודל הקשת לכל revision cloud בעזרת פקודה חדשה REVCLOUDPROPERTIES, לשבור אובייקטים בנקודה אחת, לבצע הפרדה של קו, קשת או פוליליין לשני אובייקטים בנקודה שנבחר, כל זאת באמצעות הפקודה החדשה BREAKATPOINT

AutoCAD web & mobile apps- יישומי האינטרנט והטלפונים הניידים של AutoCAD הכלולים כחלק ממינוי פעיל, מאפשרים לך לגשת למידע התכנוני והשרטוטים בכל עת ובכל מקום. עכשיו נוכל: להציג, לערוך, ליצור ולשתף את השרטוטים והתכנונים מכל מכשיר (כמעט). לבצע הערכות ושינויים בשטח, לצמצם נסיעות מיותרות למשרד, להוסיף בקלות בלוקים, לתפעל שכבות ולבצע מדידות תוך כדי תנועה. והכי חשוב, תמיד תמיד יש לנו את קובץ העבודה המעודכן ביותר.

Specialized Toolsets - מספק לך ערכות כלים מיוחדות לתחומי ארכיטקטורה, תכנון מכני, מיפוי תלת מימד ועוד הכלולים כחלק ממינוי ה- AutoCAD. מערכי הכלים מרחיבים את פקודות ה- AutoCAD הכלליות, ומעניקות לך יכולות ספציפיות ל: גישה לספריות של 750,000+ בלוקים, חלקים ורכיבי פרט. אוטומציה של תוכניות, חזיתות ,חתכים  ועוד. יצירה שרטוטים בקלות ממודל תלת מימד, הכולל רשימות וטבלאות. ויצירת זרימות עבודה מונעות כללים.

 

 

המאמר עזר לך?
100%
סימנו שמהמאמר עזר להם