A+ 100%A-

מידעהצהרת נגישות
תצוגת צבעים באתר(* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox)תצוגה רגילהמותאם לעיוורי צבעיםמותאם לכבדי ראייהסגירה
הירשמו לדיוור הטיפים החודשי
ותיהנו ממידע ראשון על תוספות ושיפורים, המומחים של תים קאד - הנציגה הרשמית של Autodesk ישראל

מדריך לשימוש באתר

59

חטיבת תים קאד, הנציגה הרשמית של AUTODESK בישראל גאה להציג את אתר השירות המקיף ביותר למשתמשי תוכנות AUTODESK בישראל.

באתר ניתן ליהנות מגישה ישירה ובלתי תלויה לתוכן המקצועי והמגוון ביותר בעברית, מהמומחים של תים קאד, בהתאם לצרכי התכנון שלך.

 

הכירו את שימושי האתר המרכזיים

טיפים ומאמרי מומחים מבית תים קאד

מיטב המומחים שלנו תרמו למאגר המקיף ביותר לטיפים ותוכן שימושי המתייחס לתוכנות AUTODESK. לנוחיותך, גם באזור זה ניתן לסנן ולמצוא את הטיפים הרלוונטיים בהתאם לתוכנה בה הנך עושה שימוש. לחיצה קצרה על אייקון התפריט, בחירה ב'טיפים' ואתם שם.

עולם התוכנות של 'Autodesk'

כל תוכנה של Autodesk, היא עולם ומלואו.

לכן, היה לנו חשוב לתת לכל תוכנה זירה משלה, עם עולמות התוכן הרלוונטיים לה, המתעדכנים כל הזמן בהתאמה ל'אוטודסק' העולמית.

ניתן למצוא את סקירת התוכנה ויתרונות השימוש בה, מידע על פיצ'רים מרכזיים, אזור ייעודי להורדת גרסת ניסיון, תמיכה הכוללת התייחסות לדרישות מערכת, התקנות ורישומי התוכנה, שאלות נפוצות וכן גישה מהירה לפתיחת קריאת שירות.

בנוסף, ניתן להירשם לקורסים מקצועיים ולהוריד חומרי הדרכה, לקבל גישה ישירה להורדת אפליקציות רלוונטיות התומכות בפעילות התוכנה וכן מאגר נרחב של טיפים מהמומחים המקצועיים של תים קאד.

לנוחיותך בכל אזור באתר ניתן לבחור בתוכן הרלוונטי לך בהתאם לתוכנה בה הנך עושה שימוש, כך גם בסרגל החיפוש הראשי באתר המתייחס לתוכנה או לתחום המקצועי.

אתם כבר יודעים איזו תוכנה מתאימה לכם? תוכלו לגשת לרכישה אונליין בקאדסטור שלנו, או לקבל הצעת מחיר מהמומחים שלנו, בהתאמה אישית.

אפליקציות מדף לצרכי השוק הישראלי

המומחים של תים קאד פיתחו עבורך מגוון אפליקציות ייעודיות לתמיכה בעבודה השוטפת בתוכנות AUTODESK.

לנוחיותך, האפליקציות באתר השירות שלנו מאוגדות תחת הגדרת השימוש. ניתן למצוא אפליקציות לתחום התשתיות, אפליקציות לאדריכלות ובניה וכן אפליקציות כלליות התומכות בעברית.

באתר ניתן לקרוא על השימושים והיתרונות של האפליקציות, לצפות בסרטוני הדגמה והדרכה צעד אחר צעד וכן להוריד את הגרסה הרצויה לך.

בקרוב! אזור וובינרים והדרכות צעד אחר צעד לאפליקציות.

לאפליקציות לתחום התשתיות- לחץ כאן

לאפליקציות לתחום האדריכלות והבניה- לחץ כאן

לאפליקציות כלליות תומכות בעברית- לחץ כאן

שירותי התמיכה של תים קאד

בין אם אתם חדשים לגמרי בעולם ה'אוטודסק' וזקוקים לליווי בהקמת חשבון חדש, מעוניינים להעמיק לצרכים שונים את השימוש בתוכנות, לקבל פתרונות אפליקטיביים למדידות, עברית ועוד, או להתקדם יחד עם ארגונכם לעולמות המידול, דפוס התלת מימד או BIM- לכל אלו הקמנו אזור תמיכה וליווי מיוחד באתר, בהם מאמרים והדגמות בוידאו ובתוכן, צעד אחר צעד, בליווי אישי. תוכלו גם לקבל מידע על תכניות התמיכה שמציעה תים קאד, הדרכות בתפירה אישית ואפשרות לפנייה ישירה למרכז השירות.

לפתיחת חשבון אוטדסק- לחץ כאן

למידע על תכניות התמיכה- לחץ כאן

לפתיחת קריאת שירות- לחץ כאן

 

קורסים והדרכות

ההצלחה המקצועית שלך היא העסק שלנו ועל כן הקמנו את מרכז ההדרכה הארצי aCADemia שמהווה כמרכז המקיף והעדכני ביותר להסמכות, עדכונים, הדרכות והכשרות לתחומי ה- CAD וה- BIM בישראל.

באתר השירות הקמנו אזור ייעודי לקורסים והדרכות שם ניתן למצוא בקלות את הקורס הרלוונטי עבורך, לבחור ממגוון רחב של קורסים בהתאם לתחום העיסוק שלך, התוכנה בה הנך עושה שימוש והרמה המקצועית הדרושה לך.

באתר ניתן לקבל את מלוא המידע אודות הקורס: היקף שעות, מס' מפגשים, תדירות, התוכנה הרלוונטית והרמה המקצועית של הקורס. כמו כן ניתן להוריד קבצי תרגול ואת הסילבוס.

בהמשך הדרך גם האזור הזה ילך ויתרחב באמצעות וובינרים מקצועיים שיפיקו עבורך המומחים של תים קאד.

למרכז ההדרכה- לחץ כאן

פורום BIM ישראל

תים קאד גאה להמשיך ולהוביל את פורום BIM ישראל אל עבר הרחבת השימוש ויישום המתודולוגיה בעוד ועוד פרויקטים לבניה ישראלית. באזור הייעודי לפורום BIM תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי והעדכני ביותר בנוגע ל- BIM בישראל, תוכלו לקרוא את הניוזלטרים של הפורום, להירשם להדרכות וקורסים, להירשם למפגש הקרוב או פשוט להצטרף אלינו ולקחת חלק בפורום שחולל מהפכה של ממש בעולם הבניה הישראלי.

לפורום BIM ישראל- לחץ כאן

לקורסים והדרכות BIM- לחץ כאן

למוצרי אוטודסק תומכי BIM- לחץ כאן

להגשת פרטים לקול קורא- לחץ כאן

סיפורי הצלחה

ההישגים שלכם, הם סיפורי ההצלחה הטובים ביותר עבור כולנו.

הכירו את זירת סיפורי לקוח - אזור ייעודי בו ניתן ללמוד ממקור ראשון על סיפורי ההצלחה של לקוחות בתחומים השונים. על חווית השימוש, היתרונות וההתייעלות העסקית והארגונית. גם חלק זה באתר מאורגן לפי תוכנות. היכנסו וקראו על עיצוב תעשייתי של אופניים אורבניות, סיפור פרוייקט מרתק של BIM  ועוד.

גם לכם יש סיפור? נשמח לשמוע- פנו אלינו כאן

פשוט, קל ונגיש למצוא מידע מקצועי

בדף הבית של האתר פיתחנו עבורך סרגל חיפוש ייעודי באמצעותו ניתן למצוא מידע רלוונטי עפ"י סוג התוכנה בה הנך עושה שימוש או עפ"י התחום המקצועי.

כמו כן, מכל מקום באתר ניתן לעשות שימוש בסרגל החיפוש העליון באמצעות טקסט חופשי. חיפשתם מידע ולא מצאתם? אל תהססו לפנות אלינו ונשמח להשלים את הפער.

אתר השירות שלנו נועד להנגיש עבורכם מידע רלוונטי ולאפשר לכם לעשות שימוש מיטבי בתוכנות AUTODESK. המומחים של תים קאד ישמחו לעזור לכם בכל עת, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

 

איך נוכל לעזור לך? פנו אלינו כאן

 

המאמר עזר לך?
0%
סימנו שמהמאמר עזר להם